Baza wyszukanych fraz
Always Somewhere

. Kosz-Pokemod" 8" Wysłany: 2010-06-16, 17: 59 Pokemod" 8" Ewolucja: Za pomocą kamienia wodnego, ognistego, elektrycznego. Nazwa: Dratini Opis: Ten słodki Pokémon bierze swą nazwę od słów" dragon"
 • . Przemiana jest to ewolucja pokemona w inną formę. Aby zobaczyć piszemy: pokedex nazwa pokemona np. Pokedex Dratini.
 • . Ewolucja: Brak Moc: Wypuszcza opar, który leczy* przy użyciu skilla* Typ: Lodowy, Latający Nr w Pokedexie 147. Nazwa: Dratini.
 • Tag pokemod-lista tematów oznaczona tagiem pokemod. Przemiana jest to ewolucja pokemona w inną formę. Niektóre pokemony jak Dratini przemieniają się na 35lvl, a niektóre jak cztery pierwsze pokemony na 16lvl.
Ewolucja: Za pomocą kamienia księżycowego w Wigglypuff. Nazwa: Dratini Opis: Ten słodki Pokémon bierze swą nazwę od słów" dragon" czyli" smok" oraz.


Poradnik do Pokemoda Poradnik Pokemod [pm] Pokemod jest to mod który opiera się na słynnym. Ewolucja: Za pomocą kamienia księżycowego w Wigglypuff. Nazwa: Dratini Opis: Ten słodki Pokémon bierze sw? nazwę od słów" dragon" Nazwa: Dratini Ewolucja: Brak Moc: Paraliżuje nieprzyjaciela* przy uderzeniu* Typ: Smok. Steam+ NonSteam] www. pokemod. Pl [PokeMod 175lvl/279 Pokemono.

Dratini forma podstawowa, ewoluuje w Dragonaira na 30 Lv. Dragonair wyewoluował z Dratiniego, ewoluuje w Dragonite' a na 55 Lv. Dragonite wyewoluował z.
 • Dratini, fr. Minidraco)-Pokémon smok, jeden najpotężniejszych Pokémonów nie należących do legendarnych (Dratini to pokemon pseudo legendarny). Ewoluuje w.
 • Dratini Level 121 dragonair 137lvl. i jeszcze jedno pytanko grasz na POkemodzie czy grałeś? Na mapy awp w zasadzie nada się każdy Wink Na normalne: Abra i ewolucje. Charmander i ewolucje i tak jak up' y golem, ampharos itd; p.Nazwa: Dratini Ewolucja: Brak Moc: Paraliżuje nieprzyjaciela* przy uderzeniu*. PokeMod], Server, Uwagi/Propozycje, Admini/Sloty.
Poradnik moda w cs: Pokemod. Posted on Maj 10, 2010 by Sylwek. Przemiana Pokemonów Spis: i. Co to. Przemiana jest to ewolucja pokemona w inną formę. Dostają one wtedy lepsze. Niektóre pokemony jak Dratini przemieniają się na [.


 • Tag pokemod-lista tematów oznaczona tagiem pokemod. Niektóre pokemony jak Dratini przemieniają się na 35lvl, a niektóre jak cztery pierwsze pokemony.
 • Przemiana jest to ewolucja pokemona w inn? form? Niektóre pokemony jak Dratini przemieniaj? si? na 35lvl, a niektóre jak cztery pierwsze pokemony na.
 • Ewolucja: Brak Moc: Wypuszcza opar, który leczy* przy użyciu skilla* Typ: Lodowy, Latający. Nr w Pokedexie 145. Nazwa: Dratini Opis: Ten słodki Pokémon.
 • Ewolucja: Brak Moc: Wypuszcza opar, który leczy* przy użyciu skilla* Typ: Lodowy, Latający Nr w Pokedexie 147. Nazwa: Dratini Opis: Ten słodki Pokémon.
 • Aerodactyl nie ewoluuje. Snorlax nie ewoluuje. Articuno nie ewoluuje. Zapdos nie ewoluuje. Moltres nie ewoluuje. Dratini ewoluuje w Dragonair na 30 Lv.Ewolucja: Brak Moc: Wypuszcza opar, który leczy* przy użyciu skilla* Typ: Lodowy, Lataj? cy. Nr w Pokedexie 147. Nazwa: Dratini Opis: Ten słodki Pokémon.
Pokemod Co i Jak? Przemiana Pokemonów Spis: i. Co to przemiana? ii. Przemiana jest to ewolucja pokemona w inną formę. Niektóre pokemony jak Dratini przemieniają się na 35lvl, a niektóre jak cztery pierwsze pokemony na 16lvl.
 • . Następny pok, którego warto miec jest dratini-> dragonair-> i. Każdego kto w Ciebie strzeli oraz końcowa ewolucja za pomocą fali.
 • Czym jest pokemod? w Pokemodzie wcielamy si? w trenera pokemonow. Ewolucja-ewoluuowa? mo? na na wiele sposobów, jednak niektóre pokemony nie maj?
 • Ewolucja: Brak Moc: Wypuszcza opar, który leczy* przy użyciu skilla* Typ: Lodowy, Latający Nazwa: Dratini Opis: Ten słodki Pokémon bierze swą nazwę od słów.
 • Dobry poradnik Poke mod. Mrówka napisaĹ? dobry poradnik ale jego nie jest. Niektóre pokemony jak Dratini przemieniajÄ? siÄ? na 35lvl, a niektóre jak. Dratini Paraliżuje: d Poźniej będe miał ewolucje: d Magikarp Potem Gyarados.
Dratini> lv. 30 Dragonair> lv. 55 Dragonite Chikorita> lv. 16 Bayleef> lv. 32 Meganium. Jest ona bez ewolucji) Whismur> lv. 20 Loudred> lv. 40 Exploud.
Czym jest pokemod? w Pokemodzie wcielamy się w trenera pokemonow. Ewolucja-ewoluuować można na wiele sposobów, jednak niektóre pokemony nie mają. Czym jest pokemod? w Pokemodzie wcielamy si? w trenera pokemonow. Ewolucja-ewoluuowa? mo? na na wiele sposobów, jednak niektóre. 147 Dratini Miniryu 246– – Jajko 148 Dragonair Hakuryu 247– – Dratini. Eu [PokeMod] ip: 94. 23. 238. 33: 27020, Mapy.Forum: Wysłany: 2010-06-07, 08: 51 Temat: pokemod. Pokemod 180 Leveli 252 Pokemony. 147 Dratini" Thunder_ Wave" 30 Dragonair. PokeMod Pokedex Nr w Pokedexie 001. Nazwa: Bulbasaur Ewolucja: Na 16 levelu w Ivysaur. Nazwa: Dratini Ewolucja: Brak. Nazwa: Dratini Ewolucja: Brak. Offtopic serwerowy, RzeZnia. Eu] PokeMod,-Sprawy dotyczące serwera.Ewolucja: Brak Moc: Wypuszcza opar, który leczy* przy użyciu skilla* Typ: Lodowy, Latający Nr w Pokedexie 147. Image Nazwa: Dratini Opis: Ten słodki Pokémon. Ewolucja: Brak Moc: Wypuszcza opar, który leczy* przy użyciu skilla* Typ: Lodowy, Latający. Nr w Pokedexie 147. Nazwa: Dratini.© Always Somewhere Design by Colombia Hosting